Get To Know Us
  • Regjistrohu

"Përshëndetni njëri-tjetrin me një puthje të shenjtë. Kishat e Krishtit ju përshëndesin."- Romakët 16: 16

Mirë se vini në faqen tonë të internetit. Vizita juaj këtu është shumë e çmuar dhe ne lutemi që ju do të doni të na vizitoni personalisht ndërsa adhurojmë Zotin tonë të Plotfuqishëm së bashku si një familje.

Në këtë faqe ju mund të mësoni më shumë për kishat e Krishtit. Ju mund të regjistroheni për kurse të korrespondencës biblike, ose mund të na kontaktoni në lidhje me çfarëdo pyetje që mund të keni lidhur me Biblën.

Kisha e Krishtit është një familje e fëmijëve të Perëndisë të cilët janë të shpëtuar nga hiri i Perëndisë dhe të përkushtuar për t'i shërbyer Zotit tonë dhe njeriut tonë të përbashkët. Ka shumë kongregacione të kishave të Krishtit nëpër botë. Në kishën e Zotit ju do të gjeni njerëz të të gjitha moshave dhe nga shumë sfera të jetës të cilët janë thirrur në një bashkësi të bashkuar dashurie dhe pranimi. Ne gëzohemi me dhuratat e çmuara që na ka dhënë Zoti dhe jemi të etur të ndajmë ato dhurata dhe bekime me ju. Ju lutemi të dini se ka një vend të veçantë për ju dhe familjen tuaj mes kishave të Krishtit.

Fije e restaurimit

Shkarko Këtu

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.