Video muzikore
  • Regjistrohu

Video në vijim në internet u publikuan në YouTube nga Internet Ministries për inkurajimin e të gjithë atyre që thërrasin emrin e Zotit. Faqja jonë në YouTube ndodhet në www.youtube.com/churchofchristusa. Ju mund t'i ndani këto lidhje me familjen dhe miqtë tuaj. Ju lutem vini re se ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë përmbajtje tjetër dhe video të gjetur në YouTube.

Ne ju ftojmë të vini dhe ta adhuroni Zotin me ne. Të gjitha kishat e Krishtit ju mirëpresin.

Ju mund të gjeni një kishë pranë jush duke vizituar faqen tonë në www.church-of-christ.org/churches.

Perëndia mbresëlënës (3: minuta 34)
Thumbnail
Zot, Ji Ka (1: minuta 52)
Ne do të lavdërojmë (2: minuta 22)

Marr Në kontakt

  • Ministritë e internetit
  • PO Box 146
    Spearman, Texas 79081
  • 806-310-0577
  • Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.